הדוקטורינה הסודית- כת שטן בישראל.

‘הדוקטרינה הסודית‘, הלנה בלבצקי, חברה בזרם “כוכב המזרח” של הבונים החופשיים, ומייסדת התיאוסופיה:“לוציפר מייצג חיים, מחשבה, קידמה, ציוויליזציה, חירות, עצמאות… לוציפר הוא ההגיון… הנחש, המושיע”. (כרך 2, עמודים 171 ,225, 255)” קונספיל.

וַיֹּאמֶר הַנָּחָשׁ אֶל-הָאִשָּׁה  לֹא-מוֹת תְּמֻתוּן. כִּי יֹדֵעַ אֱלֹהִים כִּי בְּיוֹם אֲכָלְכֶם מִמֶּנּוּ וְנִפְקְחוּ עֵינֵיכֶם וִהְיִיתֶם כֵּאלֹהִים יֹדְעֵי טוֹב וָרָע. בראשית.

את הקשר לאפרטהייד ותנועת המזרחי שנוסדה בארופה, ניתן לראות פה. ופה.

“השקפת העולם הנ”ל הפכה את תורתה של בלוואצקי נגישה לפירושים של תאוריית הגזע כמו למשל של האריוסוף גידו פון ליסט או של האנטישמי יורג לאנץ פון ליבנפלס. תורתה הטביעה את רישומה על ניצני התנועה הנציונלסוציאליסטית בתחילת המאה ה-20. המשמעות היא השפעה על המיתולוגיה הנאצית אך כנראה לא על הכח הפוליטי המעשי. השפעה ענפה הייתה לבלוואצקי על רודולף שטיינר שכינה את תורתו אנתרופוסופיה. ממנו צמחו בתי הספר האנתרופוסופיים או בשמם היותר מוכר וולדורף.[דרוש מקור] “wikipedia.

אני זיהיתי את מנו מדו-רן כ- בונה 33 על פי חוסר הגיון, המשרד שהוא עבד בו מוספר בספרה 33 וזאת כשהמשרד שלפניו מוספר בספרה 20.

צריך לחשוב על כך שהבת של זקס ולוטן (צריך לבדוק אם יש קשר עם אלוף שעיר לוטן מאיסכור) לומדת בהרדוף הישוב האנטרופוסופי ביחד עם בן אח של רז, חברה של זקס.

הם רוצים לשים סוף לבורא עולם, הם מבקשים לתפוש את מקומו בורא עולם.

מִזְמוֹר לְאָסָף אֱלֹהִים בָּאוּ גוֹיִם בְּנַחֲלָתֶךָ טִמְּאוּ אֶת הֵיכַל קָדְשֶׁךָ שָׂמוּ אֶת יְרוּשָׁלִַם לְעִיִּים: תהלים.

אני טוענת שההשחתה המהונדסת שבנט וההומואים משחיתים ירושלים היא מהמקום הזה- 

ANTRPOSOPY CODE-

אנתרופו- סופ- יה

אַתָּה יָדַעְתָּ אֶת דָּוִד אָבִי כִּי לֹא יָכֹל לִבְנוֹת בַּיִת לְשֵׁם יְהוָה אֱלֹהָיו מִפְּנֵי הַמִּלְחָמָה אֲשֶׁר סְבָבֻהוּ עַד תֵּת יְהוָה אֹתָם תַּחַת כַּפּוֹת (רגלו) רַגְלָי: וְעַתָּה הֵנִיחַ יְהוָה אֱלֹהַי לִי מִסָּבִיב אֵין שָׂטָן וְאֵין פֶּגַע רָע:  וְהִנְנִי אֹמֵר לִבְנוֹת בַּיִת לְשֵׁם יְהוָה אֱלֹהָי כַּאֲשֶׁר דִּבֶּר יְהוָה אֶל דָּוִד אָבִי לֵאמֹר בִּנְךָ אֲשֶׁר אֶתֵּן תַּחְתֶּיךָ עַל כִּסְאֶךָ הוּא יִבְנֶה הַבַּיִת לִשְׁמִי: מלכים.

כדי שתבינו עד כמה גדולה המזימה בישראל, יום אחרי שכתבתי את דברי אלה, היה מישהו שעשה הכל כדי לריב איתי, הוא התנגד לתאורה הסולארית שאני מאירה בעת הזאת, והבן אדם אמר שאסור סולארי, להשתמש רק בחשמל רגיל, והבן אדם הוציא את המסמר מהקיר בו אני תולה את המנורה הסולארית. התקשרתי למשטרה , ענתה לי בחורה בשם דריא, וקבלה את התלונה והפנתה את הניידת לרחוב העוגן. ואני לא גרה ברחוב העוגן והמבין יבין.